De Nederlandse slaapretailorganisatie Morgana heeft zich de afgelopen jaren ontwikkeld tot een sterke speler in de markt. Een belangrijke motor achter deze groei is de nauwe samenwerking met LS Bedding/Ergosleep, die in 2022 leidde tot een meerderheidsbelang van de Belgische groep. Deze stap vormde de basis voor verdere verticale integratie en creëerde ruimte voor investeringen in winkelnetwerk, technologie en merkbekendheid.
Managementwisseling bij Morgana
Met het vertrouwen dat de organisatie nu beschikt over een stevige uitgangspositie, hebben Marc Vromen en Edwin Wijnen, het huidige management van Morgana, besloten per 15 november 2025 terug te treden. Beiden worden door de organisatie bedankt voor hun jarenlange inzet, betrokkenheid en waardevolle bijdrage aan de groei van Morgana.
Eén centrale aansturing
De volledige LS Bedding/Ergosleep/Morgana-organisatie komt vanaf dat moment onder één centraal management te staan. De leiding wordt gevoerd door Dominik De Vreese, Managing Director LS Bedding/Ergosleep. Hiermee zet de groep een volgende stap richting consolidatie en schaalvergroting in de slaapbranche.
Morgana wordt Ergosleep
Onderdeel van deze koerswijziging is de overgang naar één krachtig merk: Ergosleep. Deze rebranding zal zorgvuldig en in nauwe samenwerking met de retailpartners worden doorgevoerd, met oog voor continuïteit en ondersteuning. Voor ondernemers én consumenten moet dit leiden tot nieuwe groeikansen en een versterkte marktpositie.
Blik op de toekomst
Volgens Tim Steffens, CEO van de overkoepelende Sleepco Group, en Dominik De Vreese is dit een belangrijke mijlpaal in de verdere professionalisering van de organisatie. “Samen bouwen we verder aan een sterke en duurzame toekomst. Onze ambitie blijft om ondernemers én klanten de beste slaapervaring te bieden.”