Gaby Declemy keert terug bij Belliny Fabrics. Begin dit jaar maakte zij de overstap naar studio dotnl en Slijkhuis dot nl, maar na een periode van enkele maanden heeft Declemy besloten opnieuw aan de slag te gaan bij het stoffenbedrijf van haar zus Claire.

Declemy maakte haar terugkeer zelf bekend. Afgelopen januari begon zij aan een nieuw hoofdstuk bij studio dotnl en Slijkhuis dot nl, nadat de architecten achter de bedrijven haar een functie hadden aangeboden. Ze kijkt positief terug op die periode en spreekt van een “fantastisch avontuur”.

Toch bleek haar band met de stoffenbranche uiteindelijk doorslaggevend. “Het bloed kruipt toch waar het niet gaan kan. I am back bij mijn zus Claire en dus bij Belliny”, aldus Declemy. “Ik heb de afgelopen periode ontdekt dat wij de perfecte match zijn.”

Gaby en Claire zijn van jongs af aan bekend met de interieurbranche. Volgens Declemy vormt juist die gezamenlijke achtergrond een belangrijke basis voor de samenwerking. “Aan één woord hebben we voldoende en we hebben allebei een ongelofelijke drive. De passie voor stoffen zit in ons DNA. Van kinds af aan lopen wij al mee in de interieurbranche.”

Met haar terugkeer kiest Declemy opnieuw nadrukkelijk voor Belliny Fabrics. Ze bedankt tegelijkertijd Ruben, Rogier en Linda en de overige medewerkers van studio dotnl en Slijkhuis dot nl voor de samenwerking. “Het was een waanzinnig avontuur. Ik ga jullie humor, drive en enthousiasme missen.”

Ook haar zus Claire krijgt een nadrukkelijk woord van dank. Declemy: “Dank dat je mij vrij hebt gelaten om te ontdekken wat ik wil. En dat is nu helemaal helder: Belliny Fabrics it is!”

Declemy blijft bovendien positief over haar voormalige werkgevers. Ze wijst op de ambities en plannen van studio dotnl en Slijkhuis dot nl en verwacht dat beide bedrijven hun ontwikkeling verder zullen voortzetten.

Over Belliny.