Net als in 2025 zal idd cologne 2026 van 27 tot en met 31 oktober aanstaande in een urban only omgeving plaatsvinden. Met andere woorden: niet in de beurshallen maar op locatie in de stad. Want in de beurshallen is er ORGATEC, van 27 tot en met 30 oktober. De organisatie ziet hierin een grote synergie tussen de wereld van design en die van de werkplek.

De idd cologne 2026 vindt plaats in Design Post Köln, het machwerkhaus köln en in de showrooms en winkels in de stad die deelnemen aan het evenement. “In de afgelopen weken hebben we diepgaande discussies gehouden met partners, exposanten en vertegenwoordigers uit de industrie. De wens werd nadrukkelijk geuit om van idd een urban only evenement te maken. Bedrijven die zich meer willen richten op hospitality kunnen terecht in hal 10.2 van het beurscomplex in het kader van ORGATEC”, aldus Alexander Caspari, Senior Manager Trade Fair, idd cologne.

Hij vervolgt: “We zijn blij om de kracht van de twee evenementen te combineren op hetzelfde tijdstip. Het stelt ons in staat om een gedeeld platform te presenteren met een nog groter bereik, nieuwe netwerkmogelijkheden en een waardevolle synergie voor de gehele interieurontwerp branche.”

Het is daarmee de eerste keer dat werkplekken, projecten en residentieel als doelgebieden worden gecombineerd door het gelijktijdig laten plaatsvinden van idd cologne en ORGATEC. De organisatie in de Rijnmetropool hoopt dat beiden elkaar versterken. De eerste editie van idd vorig jaar voldeed volgens sommige bezoekers en meerdere exposanten niet geheel aan de verwachtingen wat betreft de opkomst, het slechte weer werkte helaas ook niet mee. Voor dit jaar hoopt men in Keulen opnieuw op de komst van vele particuliere designliefhebbers, deze keer ook graag van buiten de directe omgeving, Voor meer informatie over wie er meedoet deze keer, wanneer en waar: www.idd-cologne.com

