Productietechnologie, materiaalinnovatie en hardware systemen bepalen steeds meer de mate van concurrentie in de wereldwijde meubelmarkt. In dit kader is de komende editie van CIFM / interzum Guangzhou, dat gelijk loopt met fase 2 van de 57e editie van CIFF Guangzhou in het Canton Fair Complex van 28 tot en met 31 maart, een belangrijk platform voor de globale meubelindustrie.

Met als centraal thema “Connect the World” integreert de beurs grondstoffen in de innovatie van productieketens en presenteert zo de toekomst van het maken van meubilair als een sluitend ecosysteem. De editie van 2026 heeft drie platforms: intelligent manufacturing, materials innovation en hardware technology. Het Platform for Intelligent Production Equipment bevindt zich in Area B, en daar staan wereldleiders op het gebied van houtbewerkingsmachines, stoffeermachines, lasertechnologie en digitale productiesystemen. Bedrijven als HOMAG, BIESSE, WEINIG, WEMHÖNER, LEITZ, LEUCO, FREUD, Nanxing, Excitech, QUICK, Fortran en KUKA tonen digitale productielijnen, flexibele en intelligente processing centers en laser kantband technologie waarbij de uitstoot van carbon minimaal is. Een nieuw initiatief, het Global Debut Gala, richt de spotlight op nieuwe producten van machinefabrikanten.

Het Platform for Home Design Material Selection is in Area C, en vestigt de aandacht op CMF innovatie, duurzame materialen en functionele oppervlak oplossingen. Internationale merken zoals Schattdecor, LamiGraf, Interprint, REHAU, RENOLIT, Pfleiderer, SwissKrono, AHEC, HENKEL, BOSTIK en LINAK zijn van de partij met oplossingen die recyclebaarheid, milieuprestaties en esthetische innovatie benadrukken.

Het Platform for Home Hardware Innovation Experience is te vinden op de tweede en derde verdiepingen van Area B en richt de focus op intelligent hardware systems en IoT integratie. Merken als OVVO, Ferrari, L&S Lighting, SACA, TUTTI, Topstrong, GARIS, MEATON en ADAMS zullen oplossingen presenteren zoals intelligente scharnieren, verborgen schuifsystemen, elektrische liftmechanismes en aanpasbare slottechnologie waarbij een lange levensduur en design samengaan.

CIFM / interzum guangzhou gaat door met het tonen van zoveel mogelijk complete productieketens voor een representatief beeld van de functionaliteit van machines en technologie. De CIFF Charm Road 2.0 heeft een upgrade gekregen en is nu interactiever geworden voor de bezoekers. Data testen, materialen onderzoeken en demonstraties die de zintuigen prikkelen maken nu deel uit van deze presentatie en de CMF Trends International Material Gallery 2026 laat vier deelgebieden zien voor materialen, kleuren en texturen via samenwerking met internationale leveranciers. De 16.3 Design “Originality” Hall 4.0 toont vernieuwende merken als Yaodonghua, Zhongrun Huayuan, Dilon, Liamax, Moldtec, Jiashijia, Yakco, MOOTFELLER en Tongda. De beurs verwacht bezoekers uit 187 landen, net zoals bij vorige edities, die inkopen en netwerken op een intensieve wijze die het gehele jaar lang nog zal doorlopen. Hieronder een intelligent scharnier.

