Richmond Interiors is van 28 september tot en met 1 oktober aanwezig op Feria Hábitat Valencia, de internationale interieur- en meubelbeurs in de Spaanse kuststad. Het Nederlandse interieurmerk presenteert daar zowel de nieuwste indoorcollectie als een volledig vernieuwde outdoorcollectie, die op een aparte stand wordt getoond.

Volgens Richmond Interiors blijft Feria Hábitat Valencia zich internationaal ontwikkelen. Waar verschillende Europese vakbeurzen de afgelopen jaren te maken kregen met een teruglopend aantal exposanten of bezoekers, ziet het bedrijf de beurs in Valencia juist groeien. “Voor ons is dit dé interieur- en meubelbeurs van Europa waar inspiratie, innovatie en een ontspannen sfeer samenkomen”, aldus mede-eigenaar en directeur Lex Tiggeler.

Met twee stands wil Richmond Interiors bezoekers een compleet beeld geven van de nieuwste ontwikkelingen binnen het assortiment. Naast de introductie van de nieuwe indoorcollectie krijgt de vernieuwde outdoorcollectie dit jaar voor het eerst een eigen presentatie. “We zijn dit jaar zelfs met twee stands aanwezig. Naast onze nieuwste indoorcollectie laten we ook een compleet vernieuwde outdoorcollectie zien, die een eigen stand krijgt”, zegt Tiggeler.

Het bedrijf verwacht opnieuw veel internationale bezoekers in Valencia en ziet de beurs als een belangrijk ontmoetingsmoment voor retailers, interieurprofessionals en andere relaties uit de branche. “Alle reden dus om Valencia dit najaar op je agenda te zetten”, stelt Tiggeler.

Naast de beurs zelf wijst Richmond Interiors op de aantrekkingskracht van Valencia als bestemming. Eind september kent de stad doorgaans nog aangename temperaturen, waardoor een beursbezoek volgens het bedrijf goed te combineren is met een verblijf in de stad. “Terwijl de herfst in Nederland langzaam zijn intrede doet, geniet je in Valencia nog van aangename temperaturen, gezellige terrassen en heerlijke restaurants”, aldus Tiggeler. “Combineer een bezoek aan de beurs met een paar dagen in deze bruisende stad en maak er een inspirerende nazomertrip van.”

Richmond Interiors biedt geïnteresseerde relaties bovendien ondersteuning bij hun bezoek. Het bedrijf stelt toegangskaarten voor de beurs beschikbaar en deelt desgewenst tips voor restaurants en andere bezienswaardigheden in Valencia. “We verzorgen graag toegangskaarten voor de beurs en delen met plezier onze favoriete tips voor restaurants en leuke plekken in de stad”, besluit Tiggeler. “We hopen iedereen in Valencia te mogen ontmoeten.”