NOËL & MARQUET breidt de collectie “The Harmony of Lines” uit met drie nieuwe profielen die esthetiek en functionaliteit combineren om zo hedendaagse ruimten te verrijken, aldus de Belgische fabrikant.

De FT8 en FT18 profielen zijn ontworpen door Bertrand Lejoly en vallen op door hun getrapte contouren. Hiermee zijn ze volgens de fabrikant ideaal voor een strakke en harmonieuze overgang tussen oppervlakken, zowel als baseboards of als decoratief element. Het derde nieuwe profiel is de IL14 light, naar ontwerp van de Belg Michaël Bihan, en dit model heeft een diepliggende groef voor LED strips waardoor indirect verlichten voor een discrete en elegante toevoeging aan het interieur mogelijk is.

Met deze drie nieuwe modellen biedt NOËL & MARQUET nieuwe designmogelijkheden voor (interieur)architecten, designers en interieurbouwers met details, strakke lijnen en mogelijkheden voor verlichting  voor ruimten met een persoonlijkheid, zo meldt de fabrikant zelfverzekerd.